O nás

Spoločnosť MAXcomputers pôsobí na trhu od roku 2005. Od začiatku sme sa zameriavali na kvalitný servis výpočtovej techniky a adminstráciu IT vo firmách. Za obdobie svojho pôsobenia sme sa vyprofilovali ako dôveryhodný a stabilný partner. Prvoradým cieľom našej spoločnosti je spokojný zákazník a hlavne dlhodobá spolupráca. Zameriavame sa na spoluprácu s malými a strednými podnikmi.

Od roku 2013 sme sa stali partnerom pre sieť Comfor a otvorili sme našu novú predajňu. V tom istom roku sme tiež získali status Preferovaný Refurbished® Partner . Vďaka tejto kombinácií sme vedeli uspokojiť pri predaji požiadavky širokého portfólia zákazníkov.

V roku 2017 sme získali viacero nových partnerstiev, nakoľko vystupujeme ako spoľahlivý obchodný partner aj voči svojim dodávateľom. V prvom rade sme sa stali inštalačným a obchodným partnerom pre firmu SWAN a ich produktovú radu LTE internet TO.doma pre región Martin a okolie. Ďalej sme rozšírili ponuku predaja o herné PC, konzoly, hry a príslušenstvo v sieti X-PLAY. Taktiež sme sa stali partnerom pre predaj a inštaláciu satelitnej televízie DigiTV. Tým sme vytvorili kompletný balík produktov pre mediálnu zábavu.

Naše portfólio

PC Predaj výpočtovej techniky ako novej, tak aj refurbished so zárukou 24 mesiacov s možnosťou jej rozšírenia. V ponuke máme aj herné PC, konzoly a herné príslušenstvo.
servis Profesionálny servis a správa firemných IT.
network Inštalácia a správa sietí. Inštalácie LTE internetu, inštalácia DigiTV.
cloud Cloudové úložisko na Vašom železe ako aj u nás.
antivirus Zabezpečenie pred hrozbami z internetu produktami od top spoločností Kaspersky a ESET

Prečo si nás vybrať:

V dnešnej dobe pôsobí na trhu množstvo spoločností v oblasti predaja, správy a servisu výpočtovej techniky. Vieme, že nie je jednoduché si medzi nimi vybrať. Tu je niekoľko dôvodov, prečo si myslíme, že by ste mohli spolupracovať práve s nami:

  • Profesionálny prístup
  • Ústretovosť
  • Dlhodobá spolupráca
  • Pôsobíme na trhu od roku 2005
  • Máme kamennú predajňu, viete kto sme
  • Široké portfólio produktov