Spoločnosť MAXcomputers pôsobí na trhu od roku 2005. Od začiatku sme sa zameriavali na kvalitný servis výpočtovej techniky a adminstráciu IT vo firmách. Za obdobie svojho pôsobenia sme sa vyprofilovali ako dôveryhodný a stabilný partner. Prvoradým cieľom našej spoločnosti je spokojný zákazník a hlavne dlhodobá spolupráca. Zameriavame sa na spolupráci s malými a strednými podnikmi.

Od roku 2013 sme sa stali partnerom pre sieť Comfor a otvorili sme našu novú predajňu. V tomto istom roku sme tiež získali status Preferovaný Refurbished® Partner . Vďaka tejto kombinácií sme vedeli uspokojiť pri predaji požiadavky každého zákazníka.

V roku 2017 sme získali viacero partnerstiev, nakoľko vystupujeme ako spoľahlivý obchodný partner aj voči svojím dodávateľom. V prvom rade sme sa stali inštalačným partnerom pre región Martin a okolie pre firmu SWAN a ich produktovú radu LTE internetu TO.doma. Ďalej sme rozšírili ponuku predaja o herné PC, konzoly, hry a príslušenstvo a patríme do siete X-PLAY. Nakoniec máme možnosť predávať a inštalovať satelitnú televíziu DigiTV. Tým sme vytvorili kompletný balík produktov, určený na uspokojenie požiadaviek pre mediálnu zábavu.